Lejlighed i Calpe / Calp, salg
sags nr.: AP0695
767.000€ (-5%)
Pris: 725.000€
- Bebygget areal 110 m²
- Grund areal 243 m²
- Soveværelser 3
- Bad 2
udviklings detaljer
- Type: Lejlighed
- Køb eller Salg: Salg
- Provins: Alicante
- By: Calpe / Calp
- Soveværelser: 3
- Bad: 2
- Bebygget areal: 110 m²
- Overflade bygget: 142 m²
- Grund areal: 243 m²
- Ejendomstype: Nybyggeri
- Energi-certificering (consumo): B 44.00 kw h/m2 año
- Energi-certificering (emisiones): B
Ekstra
- Etage: 6º
- Byggeår: 2019
- Køkken: Amerikansk - Udstyret
- Balkon: Åben terrass - 43 m²
- Termoruder: Ja
- Antal historier i bygningen: 9
- Bygning betingelse: I god orden
- vinduer: Aluminium
- persienner: Ja
- Adgang tilpasset bevægelseshæmmede personer: Ja
- Bolig tilpasset bevægelseshæmmede personer: Ja
informations forespørgsels
For mere information om denne ejendom, udfyld nedenstående oplysninger.
du/de kan også kontakte:
+34613235002
mereEnergi-certificering
Energi-certificering: B 44.00 B